OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Ústav pro výzkum a aplikace fuzzy modelování > Personální složení

Personální složení

abecední členění

Vedení ústavu
Vedení ÚVAFM
Novák Vilém, prof. Ing., DrSc.
ředitel
email: vilem.novak@osu.cz
telefon: 553 46 1401
Štěpnička Martin, doc. RNDr., Ph.D.
zástupce ředitele
email: martin.stepnicka@osu.cz
telefon: 553 46 1403
Javorská Monika
sekretářka
email: monika.javorska@osu.cz
telefon: 553 46 1402
731 444 488
Nevludová Iveta, Ing. email: iveta.nevludova@osu.cz
telefon: 553 46 1004
731 444 480
Koniuchová Renáta, Ing.
finanční manažer
email: renata.koniuchova@osu.cz
telefon: 553 46 1430
733 787 228
Členové ústavu
Členové ÚVAFM
Běhounek Libor, Mgr., Ph.D. email: libor.behounek@osu.cz
telefon: 553 46 1410
Boroński Jan, M.Sc., Ph.D. email: jan.boronski@osu.cz
telefon: 553 46 1417
Burda Michal, Ing., Ph.D.
činnost: statistika, data mining
email: michal.burda@osu.cz
telefon: 553 46 1450
Daňková Martina, RNDr., Ph.D. email: martina.dankova@osu.cz
telefon: 553 46 1410
Dvořák Antonín, doc. Ing., Ph.D. email: antonin.dvorak@osu.cz
telefon: 553 46 1422
Dyba Martin, RNDr., Ph.D. email: martin.dyba@osu.cz
telefon: 553 46 1407
Števuliáková Petra, RNDr., Ph.D. email: petra.stevuliakova@osu.cz
telefon: 553 46 1413
Holčapek Michal, RNDr., Ph.D. email: michal.holcapek@osu.cz
telefon: 553 46 1406
Hurtík Petr, Mgr., Ph.D. email: petr.hurtik@osu.cz
telefon: 553 46 1414
Janošek Michal, RNDr., Ph.D. email: michal.janosek@osu.cz
telefon: 553 46 2186
Kupka Jiří, doc. RNDr., Ph.D. email: jiri.kupka@osu.cz
telefon: 553 46 1405
Mesiar Radko, prof. RNDr., DrSc. email: radko.mesiar@osu.cz
telefon: 553 46 1418
Močkoř Jiří, prof. RNDr., DrSc. email: jiri.mockor@osu.cz
telefon: 553 46 1420
Molek Vojtěch, Mgr. email: vojtech.molek@osu.cz
telefon: 553 46 1422
Murinová Petra, RNDr., Ph.D. email: petra.murinova@osu.cz
telefon: 553 46 1407
Oprocha Piotr, dr hab. email: piotr.oprocha@osu.cz
telefon:
Pavliska Viktor, RNDr., Ph.D. email: viktor.pavliska@osu.cz
telefon: 553 46 1404
Perfiljeva Irina, prof., CSc. email: irina.perfilieva@osu.cz
telefon: 553 46 1408
Poláková Radka, RNDr., Ph.D. email: radka.polakova@osu.cz
telefon: 553 46 1409
Rusnok Pavel, Ing. email: pavel.rusnok@osu.cz
telefon: 553 46 1414
Štěpničková Lenka, Mgr. email: lenka.stepnickova@osu.cz
telefon: 553 46 1414
Vajgl Marek, RNDr., Ph.D. email: marek.vajgl@osu.cz
telefon: 553 46 2179
Valášek Radek, Mgr. email: radek.valasek@osu.cz
telefon: 553 46 1411
Vlašánek Pavel, RNDr., Ph.D. email: pavel.vlasanek@osu.cz
telefon: 553 46 1422
Walek Bogdan, RNDr., Ph.D. email: bogdan.walek@osu.cz
telefon: 553 46 2186
Žáček Jaroslav, RNDr., Ph.D. email: jaroslav.zacek@osu.cz
telefon: 553 46 2129